B2B Bayi Ticaret

Bayi ağınızı dijitale taşıyın!

Küçük işletmelerden, Türkiyenin dev firmalarına kadar ölçeklenebilir B2B Bayi Otomasyonu sunuyoruz. Binlerce fiyat ve kampanya otomasyonu sayesinde bayileriniz ile sürekli iletişimde kalın. Tek kanalda bayi ağınızı ve ürünlerinizi yönetin!

Bizimle

İletişime Geçin

Bayilerinize özel, farklı para birimleri ve birden fazla iskonto ile çalışabilirsiniz. Satış ve pazarlama otomasyonu sayesinde plasiyerleriniz daha güçlü ve anlık veri akışının keyfini yaşasın. Bayileriniz için personel bazlı sipariş ve ödeme yetkilendirmesi yapabilirsiniz.

Genel Özellikler

Tahsilat Modülü

Bayilerin kendi kredi kartları veya müşterinin kartı ile sipariş geçmeden cari hesabına istinaden online ödeme yapabilecekleri sistemlerdir. Tahsilat noktasında büyük kolaylıklar sağlayan bu özellik ile tahsilat yükünüzü en aza indirgemek hedeflenmiştir. Bayi ödeme ekranından cari hesabını görüntüleyebilir ve çıktısını bu ekrandan yazdırabilir.

Özel Fiyat Tanımlayabilme

Sisteminizde kayıtlı olan bayileriniz için özel iskonto ve fiyat tanımlayabilir ve belirlediğiniz fiyatlar üzerinden sipariş geçmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bayileriniz için farklı grup tanımları yaparak gruba özel fiyat gösterimi yapabilirsiniz.

Üçüncü Parti Yazılım Entegrasyonu!

ERP Yazılımları ile entegrasyonu sağlanabilmektedir. Stoklar, cariler, kategoriler, iskonto ve bayiye özel fiyat tanımları, depolar, plasiyer tanımları, ürün resimleri, sipariş detay ve süreçleri B2B Sisteminize tam entegrasyon sayesinde aktarılmaktadır.

Ürün Kataloğu

B2B Portalında bayilerin tanıdığı ürün gamı için gösterimi perakende tarafındaki kadar önem arz etmediği için tekli sıra halinde yapabilirler. Katalog sayfa ve satır başına gösterilen ürün sayısını belirleyebilir, filtreleme alanlarının gösterim alanında değişiklikler yapabilir, ürün gösterim tipinde sayfa olarak yada scroll halinde sunabilirler.

Bayilere XML Tedariği

B2B kullanıcılarınızın, ürünlerinizi kendi sitelerine aktarabilmesi için tedarikçi durumunda olmanız gerekmektedir. Bayilerinize yada müşterilerinize kolaylıkla xml olarak veri transferi yaparak kendi sitelerinde ürün gönderimi yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bu xml ile ürün stok ve fiyatlarınızı güncel olarak gönderim yapabilir ve böylece daha çok satıcıya ulaşarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Kampanya Yönetimi

Bayilerinize özel kampanyalar tanımlayarak stoktaki ürünlerinizin daha çok alıma teşvik edebilirsiniz. Örneğin; aynı ürünlerden 20 adet sipariş için özel iskonto tanımları yapabilirsiniz.

Plasiyer Takibi

Sisteminde aynı zamanda bölgesel satış yapan personelin plasiyer ataması yapılarak, satış personeline ait siparişlerin B2B tarafında online sipariş geçebileceği özelliktir. Tüm satış ve tahsilat işlemleriniz için B2B Sistemi üzerinden, işlem bazında satış elemanı belirtilmesi üzerine, satış elemanlarınızın performansını B2B Sisteminiz üzerinden ölçümleyebilir ve bölgesel tüm siparişleriniz ile birlikte tek sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

BİLGİLENDİRME

Sıkça Sorulan Sorular

netQ Soft internet sitesinden "Bilgi Edin" butonuna tıklayın ve açılan iletişim formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı ister webden ister cepten 14 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.
netQ Soft yazılımları sizi yormamak için basit bir arayüzle tasarlanmıştır. Bilgisayar kullanan herkes sisteme girdiği andan itibaren kolaylıkla işlemlerini yapabilir.
Girilen veriler netQ Yazılım güvencesi altında saklanır. Verileriniz bulut tabanlı bir ortamda tutulduğu için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda uygulama üzerinde kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebilirsiniz.
Verileriniz bulut üzerinde anlık olarak yedeklendiği için ekstra veri yedekleme ihtiyacı söz konusu değildir. Yine de yedekleme yapmak isterseniz, bütün verilerinizi ilgili bölümlerin altından Excel formatında dışarı aktararak bilgisayarınızda veya harici bir hard diskte saklayabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri ekibimizin sunduğu ücretsiz destek hizmetlerine destek@netqyazilim.com adresine e-posta göndererek, uygulamanın içindeki Canlı Destek bölümünden online mesaj yazarak ya da hafta içi her gün 09:00–17:30 saatleri arasında 0212 709 88 11 numaralı telefonları arayarak ulaşabilirsiniz.
Bulut tabanlı bir uygulamadır. Hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya cep telefonlarınızdan ulaşabilirsiniz.
Yazılım çözümlerimiz yurt içinde standart dil paketi Türkçe olarak sunulmaktadır. Dilerseniz ek olarak İngilizce, Rusça, Azerice, Arapça ve Farsça dil paketlerini de satın alarak kullanabilirsiniz.

Hemen Deneyin!

Ücretsiz bir şekilde demo sürümlerimizi denemek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.
B2B Bayi Ticaret

Kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmalarımızda yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgilere ve açıklama metinlerinden ulaşabilirsiniz.