C2C Pazaryeri

İşinizi kolaylaştırmaya hazırız!

Çok kanallı satış yapan satıcıların e-ticaret operasyonlarını gerçek zamanlı olarak tek bir ekrandan yönetmelerini sağlayan entegrasyon çözümüyüz. Pazaryerleri ile sipariş, stok ve ürün entegrasyonu sağlıyoruz. Tüm platformları tek bir panel üzerinden çok kolay ve işlevsel bir şekilde yönetin. Ürünleriniz her yerde, satışlarınız tek yerde!

Bizimle

İletişime Geçin

Entegrasyon sağladığımız altı farklı pazaryerinde ürünlerinizi satışa hemen başlayın... Stokları kontrol edin, dinamik fiyatlandırma yapın veya fatura kesin. Siz satış yapın, iş yükünü biz halledelim! Her platforma entegre olabilmek için özel olarak geliştirildi. Siz de kendi platformunuza entegre olmamızı istiyorsanız. Hemen talepte bulunun en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçelim.

Genel Özellikler

Satışlarınızı Tek Noktadan Yönetin!

Entegrasyon sağladığımız altı farklı pazaryerinde ürünlerinizi satışa hemen başlayın... Stokları kontrol edin, dinamik fiyatlandırma yapın veya fatura kesin. Siz satış yapın, iş yükünü biz halledelim!

E-Ticarete web siteniz ile entegre olarak başlayın!

E-Ticaret web sitenizi 6 farklı pazaryeri ile entegre olarak kullanın, işinizi kolaylaştırın!

Anında satışa çıkarın, Siparişlerinizi yönetin!

Mağazalarınızın entegrasyonunu tamamladıktan sonra hemen satışa başlayabilirsiniz. Bu işlem en fazla 15 dakika sürer.

Ürünlerinizi tekrar oluşturmak için vakit kaybetmeyin!

Tek yapmanız gereken mağazalarınızı entegre edip ürünlerinizi tüm pazaryerlerinde satışa çıkarmak! Kategori eşleştirme yok, aynı bilgileri tekrar tekrar girme yok.

Takibi kolay

Ürünlerinizi tüm pazaryerlerinde listeleyin ve hangi ürün nerede satışta kolayca takip edin. Satışlarınızı arttırın.

Tek Panel

Panelleri ayrı ayrı takip etmenize gerek kalmıyor! Pazaryerlerine gelen siparişlerinizi tek bir ekranda gösterir. Bunun için altı farklı pazaryerindeki mağazalarınızı ile bağlamanız yeterli.

Siparişleriniz tek ekranda!

Kolay entegrasyon özelliği sayesinde mağazalarınızı birkaç dakikada entegre edip kullanmaya başlayabilirsiniz. Pazaryerlerindeki mağaza panelinize giriş yapmanıza gerek kalmadan siparişlerinizi sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Hep güncel olsun!

Ürünleriniz satıldıkça stoklarınız otomatik olarak güncellensin. Mağazalarınız arasında gezip elle stok güncelleme yapmaya son verin.

Otomatik stok güncellemesi yapın!

Ürünlerinizi nereden satarsanız satın sistem stok güncellemesini sizin yerinize yapsın. Herhangi bir pazaryerinde sattığınız ürüne ait stok bilgisi anında diğer pazaryerlerinde güncellenir.

Satışlarınızı mutlu müşteriler İle arttırın!

Ürünlerinizi stok adedinden fazla satmanız müşteri memnuniyetsizliğinin en önemli sebebidir. Bırakın stoklarınız sistem tarafından otomatik güncellensin! Satılabilir stoğunuz hep güncel kalsın.

Her pazaryerine farklı stok girin!

Stok seviyenizi her pazaryeri İçin ayrı yönetebilirsiniz. Kanal bazlı Fiyat ve Stok güncellemesi yapabilirsiniz.

Ürünlerinizi hep daha iyi fiyata satın!

Rakiplerinizin fiyatı anında cebinize gelsin! Tek yapmanız gereken sisteme kaydolmak ve takip etmek istediğiniz ürünleri seçmek!

Rakip Fiyat Takibi!

Rakip Fiyat Takibi! Artık manuel fiyat takibine son vermenizin zamanı gelmedi mi? Kuruluma gerek kalmadan her saat başı fiyat güncellemelerinden haberdar olun!

Dinamik fiyatlandırma!

Fiyatlarınız en yakın rakibinizin hep altında kalsın. Ürünlerinizi N11 ,Hepsiburada ve Gittigidiyor'da hep en iyi fiyattan satın. Sadece fiyatlar düşerken değil; artarken de en iyi fiyat sizde olsun.

Haber veriyoruz!

Ürününüzü hep en İyi fiyattan satmanız İçin size cebinizden haber veriyoruz! Tek yapmanız gereken panelinden istediğiniz ürünü belirmek ve mobil uygulamamızdan takip etmek!

BİLGİLENDİRME

Sıkça Sorulan Sorular

netQ Soft internet sitesinden "Bilgi Edin" butonuna tıklayın ve açılan iletişim formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı ister webden ister cepten 14 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.
netQ Soft yazılımları sizi yormamak için basit bir arayüzle tasarlanmıştır. Bilgisayar kullanan herkes sisteme girdiği andan itibaren kolaylıkla işlemlerini yapabilir.
Girilen veriler netQ Yazılım güvencesi altında saklanır. Verileriniz bulut tabanlı bir ortamda tutulduğu için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda uygulama üzerinde kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebilirsiniz.
Verileriniz bulut üzerinde anlık olarak yedeklendiği için ekstra veri yedekleme ihtiyacı söz konusu değildir. Yine de yedekleme yapmak isterseniz, bütün verilerinizi ilgili bölümlerin altından Excel formatında dışarı aktararak bilgisayarınızda veya harici bir hard diskte saklayabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri ekibimizin sunduğu ücretsiz destek hizmetlerine destek@netqyazilim.com adresine e-posta göndererek, uygulamanın içindeki Canlı Destek bölümünden online mesaj yazarak ya da hafta içi her gün 09:00–17:30 saatleri arasında 0212 709 88 11 numaralı telefonları arayarak ulaşabilirsiniz.
Bulut tabanlı bir uygulamadır. Hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya cep telefonlarınızdan ulaşabilirsiniz.
Yazılım çözümlerimiz yurt içinde standart dil paketi Türkçe olarak sunulmaktadır. Dilerseniz ek olarak İngilizce, Rusça, Azerice, Arapça ve Farsça dil paketlerini de satın alarak kullanabilirsiniz.

Hemen Deneyin!

Ücretsiz bir şekilde demo sürümlerimizi denemek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.
C2C Pazaryeri

Kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmalarımızda yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgilere ve açıklama metinlerinden ulaşabilirsiniz.