CMS Kurumsal Site

İşletmenizi tam olarak yansıtan kurumsal bir web sitesi için yanınızdayız!

Size özel özgün ve modern arayüz, hızlı, esnek, güvenli ve dinamik yazılımımız ile birlikte kurumsal web sitesinizi hazırlıyoruz. Esnek ve geliştirilebilir altyapımız sayesinde yazılıma uymak zorunda bırakılmazsınız. Her şey ihtiyaçlarınıza uygun olarak planlanır ve geliştirilir. Sizi dijital ortamda müşterilerinize, en iyi şekilde tanıtıyoruz!

Bizimle

İletişime Geçin

Tasarımlarınız size özel, özgün, modern ve kullanıcı deneyimine uygun olarak tasarlanır. Bu markanızın dijital yüzünün kalitesini artırırken aynı zamanda sizi rakiplerinizden ayırır.Kurumsal Web Site tasarımlarımız tamamen ve yalnızca size özeldir. Her müşterimize ihtiyacına yönelik çözüm üretiriz.

Genel Özellikler

Yeni Teknoloji!

HTML5 ve CSS3 yazılım dili altyapısı kullanılarak geliştirişmiş görsel ve kullanıcı deneyimi ön planda tutulan size özel arama motorlarına uygun altyapı

Full Dinamik Altyapı!

Tüm içerikleri dinamik olup, site yönetim panelinden kurumunuz tarafından sorunsuz şekilde istenildiğinde değiştirilebilir güncellenebilir.

Gelişmiş İçerik Sayfası Yönetimi

Sınırsız Alt Sayfa ve grupları oluşturabilir. Her alt sayfaya özel Galeri Ekleme, döküman ekleme, dil modülllerine özel tanımlamalar yapabilirsiniz.

Sınırsız Medya!

Sitenizde Sınırsız şekilde fotoğraf ve videolar ekleyeceğiniz gibi bunları galeri olarak oluşturabilir ve sunum sayfaları hazırlayabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME

Sıkça Sorulan Sorular

netQ Soft internet sitesinden "Bilgi Edin" butonuna tıklayın ve açılan iletişim formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı ister webden ister cepten 14 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.
netQ Soft yazılımları sizi yormamak için basit bir arayüzle tasarlanmıştır. Bilgisayar kullanan herkes sisteme girdiği andan itibaren kolaylıkla işlemlerini yapabilir.
Girilen veriler netQ Yazılım güvencesi altında saklanır. Verileriniz bulut tabanlı bir ortamda tutulduğu için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda uygulama üzerinde kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebilirsiniz.
Verileriniz bulut üzerinde anlık olarak yedeklendiği için ekstra veri yedekleme ihtiyacı söz konusu değildir. Yine de yedekleme yapmak isterseniz, bütün verilerinizi ilgili bölümlerin altından Excel formatında dışarı aktararak bilgisayarınızda veya harici bir hard diskte saklayabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri ekibimizin sunduğu ücretsiz destek hizmetlerine destek@netqyazilim.com adresine e-posta göndererek, uygulamanın içindeki Canlı Destek bölümünden online mesaj yazarak ya da hafta içi her gün 09:00–17:30 saatleri arasında 0212 709 88 11 numaralı telefonları arayarak ulaşabilirsiniz.
Bulut tabanlı bir uygulamadır. Hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya cep telefonlarınızdan ulaşabilirsiniz.
Yazılım çözümlerimiz yurt içinde standart dil paketi Türkçe olarak sunulmaktadır. Dilerseniz ek olarak İngilizce, Rusça, Azerice, Arapça ve Farsça dil paketlerini de satın alarak kullanabilirsiniz.

Hemen Deneyin!

Ücretsiz bir şekilde demo sürümlerimizi denemek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.
CMS Kurumsal Site

Kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmalarımızda yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgilere ve açıklama metinlerinden ulaşabilirsiniz.