Diğer Hizmet Çözümleri

Diğer Hizmetler

Yazılım entegrasyonu, işletmelerin ürünlerini daha hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerine ulaştırmalarına yardımcı olur. Pazaryeri, Lojistik, Ödeme, ERP vb. entegrasyonlar sayesinde iş gücü verimliliğini artırabilmekte ve müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmektedir. netQ Yazılım'ın sunduğu entegrasyon çeşitleri de aşağıda yer almaktadır.

Bizimle

İletişime Geçin

Farklı yazılımların birbirleri ile çift yönlü haberleşmesi ancak web servisler ile mümkün olmaktadır. Uzun yıllar önce kendi web servislerini geliştirmiş olan netQ Yazılım, bu konuda ülkemizde sektörüne öncülük etmiştir. Üçüncü parti yazılım şirketlerin de bu çözümleri geliştirmeleri ile birlikte işbirliği imkanları ortaya çıkmış ve uçtan uca iletişim entegrasyonları mümkün olmuştur.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları Ve Logo

Kurumsal kimliğiniz firmanızı tüm ortamlarda temsil eden renkleriniz, logonuz ve çizginizdir. Detaylı Bilgi

Grafik ve Görsel Tasarımı

Firmaların vazgeçilmez tanıtım araçları olan, tek sayfalık tanıtım broşürlerinden, yüzlerce sayfalık tanıtım ya da ürün kataloglarına kadar her türlü tanıtım materyalini, fotoğraf çekimlerini, baskı öncesi hazırlığı, tasarımını en uygun maliyetlerle gerçekleştirebiliriz. Detaylı Bilgi

APP Geliştirme ve Tasarımı

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlar, bilgisayarlar kadar önemli hale geldi. netQ Yazılım olarak akıllı telefonlara uygulama geliştiriyor, müşterilerimizin rakiplerine karşı bir adım öne geçmesini hedefliyoruz." Detaylı Bilgi

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı

Kuvvetli bir iletişim ve etkileşim aracı olan sosyal medya, firmaların müşterileri ile etkin bir şekilde irtibata geçebildiği bir mecradır. Detaylı Bilgi

Google Adwords Reklamları ve Analytics Hizmetleri

Websitesi sahibi birçok işletmenin siteye sahip olduktan sonraki en önemli amacı siteleri yardımıyla potansiyel müşterilerine ulaşmak olacaktır. Detaylı Bilgi

Video ve Fotoğraf Prodüksiyon Hizmetleri

Moda fotoğrafları, ürün çekimleri, mekan çekimleri, endüstriyel çekimler, yemek çekimleri ve etkinlik çekimlerini yapıyoruz. Detaylı Bilgi

Seo Destekli İçerik ve Yazı Oluşturma Hizmetleri

Dış kaynaklı SEO çalışmaları alt yapıdan farklı olarak sitenizin diğer otoriter siteler tarafından da kabul gördüğünü göstermeyi amaçlar. Detaylı Bilgi

BİLGİLENDİRME

Sıkça Sorulan Sorular

netQ Soft internet sitesinden "Bilgi Edin" butonuna tıklayın ve açılan iletişim formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı ister webden ister cepten 14 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.
netQ Soft yazılımları sizi yormamak için basit bir arayüzle tasarlanmıştır. Bilgisayar kullanan herkes sisteme girdiği andan itibaren kolaylıkla işlemlerini yapabilir.
Girilen veriler netQ Yazılım güvencesi altında saklanır. Verileriniz bulut tabanlı bir ortamda tutulduğu için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda uygulama üzerinde kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebilirsiniz.
Verileriniz bulut üzerinde anlık olarak yedeklendiği için ekstra veri yedekleme ihtiyacı söz konusu değildir. Yine de yedekleme yapmak isterseniz, bütün verilerinizi ilgili bölümlerin altından Excel formatında dışarı aktararak bilgisayarınızda veya harici bir hard diskte saklayabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri ekibimizin sunduğu ücretsiz destek hizmetlerine destek@netqyazilim.com adresine e-posta göndererek, uygulamanın içindeki Canlı Destek bölümünden online mesaj yazarak ya da hafta içi her gün 09:00–17:30 saatleri arasında 0212 709 88 11 numaralı telefonları arayarak ulaşabilirsiniz.
Bulut tabanlı bir uygulamadır. Hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya cep telefonlarınızdan ulaşabilirsiniz.
Yazılım çözümlerimiz yurt içinde standart dil paketi Türkçe olarak sunulmaktadır. Dilerseniz ek olarak İngilizce, Rusça, Azerice, Arapça ve Farsça dil paketlerini de satın alarak kullanabilirsiniz.

Kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmalarımızda yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgilere ve açıklama metinlerinden ulaşabilirsiniz.